چاپ باکس
چاپ باکس

آغاز فعالیت :

چاپ باکس از سال 85 فعالیت خود را شروع کرده و با بیش از 15 سال سابقه، توانسته بهترین خدمات را در صنعت چاپ و بسته بندی به مشتریان خود ارائه دهد.

چشم انداز ما :

ما سال ها در چاپ باکس تلاش بر این داشته ایم که بتوانیم بهترین خدمات را در حوزه چاپ و بسته بندی جعبه های بهداشتی، چاپ و بسته بندی جعبه های فانتزی، کارتن و بسته بندی داشته باشیم. همیشه سعی کرده ایم از بهترین و پیشرفته ترین دستگاه های چاپ افست، و چاپ دیجیتالی استفاده کنیم تا بتوانیم بهترین خدمات را به مشتریانمان ارائه دهیم.

چشم انداز کلی ما در چاپ باکس این است که بتوانیم به چاپ چیان و همکارانی که میخواهند دستگاه های خود را به فروش برسانند، ما به عنوان واسطه ای این کار را برایشان انجام دهیم. همینطور اگر به دنبال استخدام افرادی هستید و یا اگر فردی هستید که میخواهید در شرکت ها و کارخانه های چاپی استخدام شوید، از طریق سایت ما میتوانید آگهی استخدام (بخش متفرقه) خود را بگذارید.

مشتریان و نمونه کارهای ما :

چاپ باکس با برند هایی که پایین تر عکس آن ها را میتوانید ببینید نیز کار کرده و توانسته رضایت آنان را نیز جلب کند. همینطور میتوانید بخشی از نمونه کارهای ما را نیز ببینید.

ولفیکس
چای مانی
جعبه سیب زمینی
اسپری ولفیکس
تاپ ریکا
اسپری چسب ولفیکس
چای ناژه
چای مانی
تیرینک
شباب

مزایای استفاده از خدمات ما :

خرید و فروش بی واسطه :

در چاپ باکس کاربران مستقیماً با هم تماس می‌گیرند و هیچ واسطه‌ای در این میان وجود ندارد، پس دقت فرمایید که در خرید و فروشِ شما ما هیچ دخالتی نداریم و شما کاربران عزیز باید خودتان جنبه‌های مختلف امنیتی را در نظر بگیرید.

ثبت آگهی :

اگر قصد خرید و فروش انواع دستگاه های چاپی را دارید، میتوانید از بخش ثبت آگهی، آن را به انتشار بگذارید تا دیگر چاپ چیان آن را ببینند.

استخدام شدن :

اگر میخواهید فردی را استخدام کنید و یا دنبال کاری در کارخانه ها و شرکت های چاپی هستید، میتوانید اطلاعات خود را در بخش ثبت آگهی وارد کنید تا با شما تماس گرفته شود.

قیمت آنلاین روزانه :

شما علاوه بر اینکه میتوانید دستگاه های خود را در این سایت ما به فروش برسانید، در سایت دیگرمان ما قیمت روزانه انواع ورق، کاغذ و مقوا را برای شما به اشتراک میگذاریم تا شما بتوانید بهترین تصمیم را در خرید خود بگیرید.

دیگر خدمات ما :

پاسخ دهی از 8 صبح الی 8 شب

پاسخ دهی از شبکه های مجازی

پیگیری سفارشات شما

مشاوره و منتورینگ رایگان

  • در نهایت میتوانید از راه های زیر با ما در تماس باشید :
  • آدرس : خیابان سهروردی ، خیابان قندی ، پلاک 26 ، واحد 3​
  • Chapbox98@Gmail.Com
  • شماره تماس دفتر : 02188750277

همینطور میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید